KLASA MISTRZOWSKA

Puchar Polski 2015 >>

  Kietrz  >>
  Racibórz >>
  Stalowa Wola  >>

Mistrzostwa Polski 2015

Juniorów >>
Seniorów >>
 

PUCHAR POLSKI

2015

w klasach mistrzowskich F1A, F1B, F1C, F1Q

   
Zasady tworzenia punktacji Pucharu Polski i rankingu kadry narodowej

F1A 

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

KI

RC

SW

SUMA

Dalsze

Rank

1

Kamil HALICKI

3777

A. Z. Wałbrzyskiej

40

10

 41

91   50
2

Henryk KRUPA

6634

A. Podkarpacki

16

17

 51

84 2121 40
3

Jakub JARACZEWSKI

3692

SMO Feniks Brzeg

30

40

 14

84 1862 30
4

Roksana GˇDEK (J)

7411

A. Podkarpacki

20

51

 13

84 1855 25
5

Michał ¦LIWIŃSKI

7015

A. Podkarpacki

51

5

 16

72   20

6

Łukasz HALICKI

3778

A. Z. Wałbrzyskiej

15

19

 20

54   19

7

Henryk URBAN

4023

A. Z. Miedziowego

9

20

 19

48   18

8

Bart. MODRZEJEWSKI

5458

MDK Kutno

25

13

 8

46   17

9

Michał SŁY¦

6908

A. Podkarpacki

13

11

 21

45   16
10

Roman GOŁUBOWSKI

859

A. Białostocki

18

14

12

44 1008 15
11

Adrian STĘPIEŃ

6548

MSML Bochnia

19

16

 9

44 987 14
12

Waldemar MROCZEK

5452

MDK Kutno

10

7

 26

43   13
13

Mateusz KOPACZ

6537

A. Podkarpacki

12

30

 -

42 882 11,5
13

Mariusz URBAN

4024

A. Z. Miedziowego

17

25

-

42 882 11,5
15 Bartosz KARŁOWSKI 6005

A. Bydgoski

- - 31 31   10
16

Iwona OLEWNIK (J)

6884

MDK Kutno

8

15

4

27   9
17

Tomasz IZYDORCZYK

5473

MDK Kutno

7

19

 -

26   8
18

Filip BADYLAK (J)

7036

MSML Bochnia

11

6

 7

24   7
19

Czesław ZIOBER

2267

Gliwickie SML

14

9

 -

23   6
20 Michał OLEWNIK 6403 MDK Kutno - - 18 18   5
21

Dariusz DRADRA

3612

Gliwickie SML

5

12

 -

17   4
22 Grzegorz DATA 4273 MSML Bochnia - - 15 15   3
23

Jan KURGAN

3509

A. Białostocki

6

8

 -

14   2
24 Lech KARŁOWSKI 7290 A. Bydgoski - - 11 11   1
25 Seweryn NOWACZYK (J) 7007 A. Bydgoski - - 10 10   0
26 Stanisław BOLKO 4196 Gliwickie SML - - 6 6   0
27 Błażej STACHOWSKI (J) 7497 A. Poznański - - 5 5   0
28

Dawid LIPSKI (J)

6959

Gliwickie SML

4

-

 -

4   0
28

Bartłomiej BILEWICZ (J)

6666

OSiR Suwałki

-

4

 -

4   0
30 Radosław OPOROWSKI 3682 A. Poznański - - 3 3   0
31 Grzegorz WSZOŁEK (J) 7331 MSML Bochnia - - 2 2   0
32 Grzegorz KOSIOR 3782 A. Stalowowolski - - 1 1   0
33 Michał KRĘŻEL (J) 7511 Mieleckie SML - - 0 0   0
33 Michał WSZOŁEK (J) 3330 MSML Bochnia - - 0 0   0
33 Maciej KULAWIK (J) 7264 A. Poznański - - 0 0   0
33 Patryk OLSZEWSKI (J) 7329 MSML Bochnia - - 0 0   0

 F1A junior

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

KI

RC

SW

SUMA

Rank

1

Roksana GˇDEK

7411

A. Podkarpacki

50

50

 51

151

50

2

Filip BADYLAK

7036

MSML Bochnia

40

30

 31

101

40

3

Iwona OLEWNIK

6884

MDK Kutno

30

40

 21

91

30
4 Seweryn NOWACZYK 7007 A. Bydgoski - - 41 41 25
5 Błażej STACHOWSKI 7497 A. Poznański - - 26 26 20
6

Bartłomiej BILEWICZ

6666

OSiR Suwałki

-

25

 -

25

18,5
6

Dawid LIPSKI

6959

GSML

25

-

25

18,5
8 Grzegorz WSZOŁEK 7331 MSML Bochnia - - 19 19 17
9 Michał KRĘŻEL 7511 Mieleckie SML - - 18 18 16
10 Michał WSZOŁEK 3330 MSML Bochnia - - 17 17 15
11 Maciej KULAWIK 7264 A. Poznański - - 16 16 14
12 Patryk OLSZEWSKI 7329 MSML Bochnia - - 15 15 13

 F1B

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

KI

RC

SW

SUMA

Rank

1

Adam KRAWIEC

4526

GSML

 51

20

 51

122

50

2

Stanisław SKIBICKI

3076

OSiR Suwałki

 26

26

 41

93

40

3

Dawid LIPSKI (J)

6959

GSML

 41

31

 16

88

30

4

Wiktor KOCHAŃCZYK

2620

A. Stalowowolski

15

51

 15

81

25

5

Tomasz LIPSKI

6960

GSML

 18

19

 31

68

20

6

Andrzej ŁUKASZEWICZ

6789

A. Białostocki

 19

18

 26

63

19

7

Eugeniusz COFALIK

1442

A. ROW

13

41

 -

54

18

8

Bartłomiej BILEWICZ (J)

6666

OSiR Suwałki

 20

12

 20

52

17

9

Zofia ZDANCEWICZ (J)

7383

OSiR Suwałki

16

16

 17

49

16

10

Paweł PIETRZAK

4701

A. Z. Wałbrzyskiej

17

17

 13

47

15

11

Andrzej POCZOBUT

2013

A. Białostocki

 31

15

 -

46

14

12

Daniel CIMOCHOWSKI

7356

A. Białostocki

12

13

 18

43

13

13

Kacper ŁUKASZEWICZ (J)

7022

A. Białostocki

14

14

 14

42

12

14

Filip RUDZIŃSKI (J)

7491

OSiR Suwałki

11

11

 11

33

11
15 Krzysztof RÓŻYCKI 2537 A. Poznański - - 19 ? 19 10
16 Michał WIEWIÓRKO 6483 A. Warszawski - - 12 12 9

F1B junior 

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

KI

RC

SW

SUMA

Rank

1

Dawid LIPSKI

6959

GSML

 50

50

 30

130

50

2

Bartłomiej BILEWICZ

6666

OSiR Suwałki

 40

25

50

115

40

3

Zofia ZDANCEWICZ

7383

OSiR Suwałki

 30

40

 40

110

30

4

Kacper ŁUKASZEWICZ

7022

A. Białostocki

 25

30

25

80

25

5

Filip RUDZIŃSKI

7491

OSiR Suwałki

 20

20

 20

60

20

F1C

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

KI

RC

SW

SUMA

Rank

1

Jerzy WŁODARCZYK

2998

MOSiR Chrzanów

 50

40

 41

131

50
2

Edward BUREK

2588

Mieleckie SML

 40

50

 30

120

40
3

Mariusz GˇSIOROWSKI

3960

MOSiR Chrzanów

 20

20

 51

91

30
4

Piotr PLACHETKA

1969

Gliwickie SML

 25

30

 25

80

25

5

Zbigniew CZOP

4242

SMO Feniks Brzeg

 30

25

 20

75

20
6 Marek ROMAN 2370 A. Warszawski - - 19 19 19
7 Patryk STRA¦ 6352 MOSiR Chrzanów - - 18 18 18

 F1P 

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

KI

RC

SW

SUMA

Rank

1

Daniel BOGOMAZ

7272

MOSiR Chrzanów

0

0

 -

0

-

 F1Q 

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

KI

RC

SW

SUMA

Dalsze

Rank

1

Stanisław BOLKO

4196

Gliwickie SML

30

50

 -

80

320

40

1

Michał PA¬DZIOR

6684

Gliwickie SML

50

30

 -

80

320

40

1

Adrian POGONOWSKI (J)

7216

Gliwickie SML

40

40

 -

80

320

40

4

Jacek POGONOWSKI

7314

Gliwickie SML

25

25

 -

50

 

25

 Zestawił: A. Kopacz

 

Kro¶nieńskie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

ul. Żwirki i Wigury 9, 38-400 Krosno

modelarze.krosno@interia.pl

tel. 603 178 184