KLASA MISTRZOWSKA

Puchar Polski 2015 >>

  Kietrz >>
  Racibórz >>
  Stalowa Wola >>
 

PUCHAR POLSKI

2015

XIII Memoriał Romana Straburzyńskiego

Stalowa Wola 5 września 2015

F1A

Lok

Imię

Nazwisko

Lic.

Klub

210

180

180

180

180

930

540

PP

K1

K2

K3

K4

K5

Wynik

D1

1

HENRYK

KRUPA

6634

A.Podkarpacki

210

180

180

180

180

930

303

51

2

KAMIL

HALICKI

3777

A. Z. Wałbrzyskiej

210

180

180

180

180

930

191

41

3

BARTOSZ

KARŁOWSKI

6005

A.Bydgoski

210

180

180

180

180

930

166

31

4

WALDEMAR

MROCZEK

5452

A. Włocławski

210

180

180

180

180

930

131

26

5

MICHAŁ

SŁYŚ

6908

A.Podkarpacki

208

170

180

180

180

918

 

21

6

ŁUKASZ

HALICKI

3778

A. Z. Wałbrzyskiej

210

180

180

180

154

904

 

20

7

HENRYK

URBAN

4023

A. Z. Miedziowego

174

180

180

179

180

893

 

19

8

MICHAŁ

OLEWNIK

6403

A. Włocławski

210

180

169

152

180

891

 

18

9

MICHAŁ

ŚLIWIŃSKI

7015

A.Podkarpacki

208

180

180

145

161

874

 

16

10

GRZEGORZ

DATA

4273

MSMLw Bochni

190

173

180

180

149

872

 

15

11

JAKUB

JARCZEWSKI

3692

SMO Feniks Brzeg

169

180

162

180

180

871

 

14

12

ROKSANA (J)

GĄDEK

7411

A.Podkarpacki

157

180

171

180

155

843

 

13

13

ROMAN

GOŁUBOWSKI

859

A. Białostocki

202

164

166

106

180

818

 

12

14

LECH

KARŁOWSKI

7290

A.Bydgoski

210

180

180

69

164

803

 

11

15

SEWERYN (J)

NOWACZYK

7007

A.Bydgoski

175

83

180

180

180

798

 

10

16

ADRIAN

STĘPIEŃ

6548

MSMLw Bochni

182

180

127

180

109

778

 

9

17

BARTŁOMIEJ

MODRZEJEWSKI

5458

A. Włocławski

170

133

134

180

160

777

 

8

18

FILIP (J)

BADYLAK

7036

MSMLwBochni

196

154

89

180

145

764

 

7

19

STANISŁAW

BOLKO

4196

Gliwickie SML

130

159

180

165

124

758

 

6

20

BŁAŻEJ (J)

STACHOWSKI

7497

A.Poznański

130

158

180

175

99

742

 

5

21

IWONA (J)

OLEWNIK

6884

A. Włocławski

107

131

130

180

180

728

 

4

22

RADOSŁAW

OPOROWSKI

3682

A.Poznański

114

119

131

123

180

667

 

3

23

GRZEGORZ (J)

WSZOŁEK

7331

MSMLw Bochni

68

177

107

180

93

625

 

2

24

GRZEGORZ

KOSIOR

3782

A.Stalowowolski

40

177

45

160

153

575

 

1

25

MICHAŁ (J)

KRĘŻEL

7511

MSML-Mielec

117

68

164

135

80

564

 

0

26

MICHAŁ (J)

WSZOŁEK

3330

MSMLw Bochni

118

59

75

49

160

461

 

0

27

MACIEJ (J)

KULAWIK

7264

A.Poznański

99

80

76

60

104

419

 

0

28

PATRYK (J)

OLSZEWSKI

7329

MSMLw Bochni

116

137

144

3

11

411

 

0

 F1A junior

Lp

Imię

Nazwisko

Lic.

Klub

210

180

180

180

180

930

PP

K1

K2

K3

K4

K5

Wynik

1

ROKSANA

GĄDEK

7411

A. Podkarpacki

157

180

171

180

155

843

51

2

SEWERYN

NOWACZYK

7007

A. Bydgoski

175

83

180

180

180

798

41

3

FILIP

BADYLAK

7036

MSML Bochnia

196

154

89

180

145

764

31

4

BŁAŻEJ

STACHOWSKI

7497

A.Poznański

130

158

180

175

99

742

26

5

IWONA

OLEWNIK

6884

A. Włocławski

107

131

130

180

180

728

21

6

GRZEGORZ

WSZOŁEK

7331

MSML Bochnia

68

177

107

180

93

625

19

7

MICHAŁ

KRĘŻEL

7511

Mieleckie SML

117

68

164

135

80

564

18

8

MICHAŁ

WSZOŁEK

3330

MSML Bochnia

118

59

75

49

160

461

17

9

MACIEJ

KULAWIK

7264

A.Poznański

99

80

76

60

104

419

16

10

PATRYK

OLSZEWSKI

7329

MSML Bochnia

116

137

144

3

11

411

15

 F1B

Lp

Imię

Nazwisko

Lic.

Klub

240

180

180

180

180

960

540

PP

K1

K2

K3

K4

K5

Wynik

D1

1

ADAM

KRAWIEC

4526

Gliwickie SML

240

180

180

180

180

960

381

51

2

STANISŁAW

SKIBICKI

3076

OSIR Suwałki

240

180

180

180

180

960

311

41

3

TOMASZ

LIPSKI

6960

Gliwickie SML

240

180

180

180

180

960

269

31

4

ANDRZEJ

ŁUKASZEWICZ

6789

A. Białostocki

240

180

180

180

180

960

254

26

5

BARTŁOMIEJ (J)

BILEWICZ

6666

OSIR Suwałki

240

180

180

180

180

960

0

20

6

KRZYSZTOF

RÓŻYCKI

2537

A.Poznański

240

180

180

180

169

949

 

19

7

DANIEL

CIMOCHOWSKI

7356

A. Białostocki

228

180

180

180

173

941

 

18

8

ZOFIA (J)

ZDANCEWICZ

7383

OSIR Suwałki

218

180

180

180

180

938

 

17

9

DAWID (J)

LIPSKI

6959

Gliwickie SML

240

180

180

180

124

904

 

16

10

WIKTOR

KOCHAŃCZYK

2620

A.Stalowowolski

169

180

180

180

163

872

 

15

11

KACPER (J)

ŁUKASZEWICZ

7022

A. Białostocki

125

180

180

180

180

845

 

14

12

PAWEŁ

PIETRZAK

4701

A.Z.Wałbrzyskiej

240

180

53

180

146

799

 

13

13

MICHAŁ

WIEWIÓRKO

6483

 A. Warszawski

154

171

91

180

166

762

 

12

14

FILIP (J)

RUDZIŃSKI

7491

OSIR Suwałki

0

11

0

0

0

11

 

11

 F1B junior

Lp

Imię

Nazwisko

Lic.

Klub

210

180

180

180

180

960

PP

K1

K2

K3

K4

K5

Wynik

1

BARTŁOMIEJ

BILEWICZ

6666

OSIR-Suwałki

240

180

180

180

180

960

50

2

ZOFIA

ZDANCEWICZ

7383

OSIR-Suwałki

218

180

180

180

180

938

40

3

DAWID

LIPSKI

6959

Gliwickie SML

240

180

180

180

124

904

30

4

KACPER

ŁUKASZEWICZ

7022

A.Białostocki

125

180

180

 0

 0

485

25

5

FILIP

RUDZIŃSKI

7491

OSIR-Suwałki

0

11

0

 0

 0

11

20

 F1C

Lp

Imię

Nazwisko

Lic.

Klub

240

180

180

180

180

960

240

PP

K1

K2

K3

K4

K5

Wynik

D1

1

MARIUSZ

GĄSIOROWSKI

3960

MOKSIR Chrzanów

240

180

180

180

180

960

414

51

2

JERZY

WŁODARCZYK

2998

MOKSIR Chrzanów

240

180

180

180

180

960

364

41

3

EDWARD

BUREK

2588

MSLM Mielec

240

180

180

180

180

960

339

30

4

PIOTR

PLACHETKA

1969

Gliwickie SML

240

180

180

180

180

960

325

25

5

ZBIGNIEW

CZOP

4242

SMO"FENIKS" Brzeg

240

180

180

180

180

960

303

20

6

MAREK

ROMAN

2370

A. Warszawski

192

180

180

180

180

912

 

19

7

PATRYK

STRAŚ

6352

MOKSIR Chrzanów

0

0

171

180

0

351

 

18

 

Sędzia Główny Zawodów :                                                                    Dyrektor Zawodów:

Janusz Żak                                                                                          Norbert Suwała

 

Krośnieńskie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

ul. Żwirki i Wigury 9, 38-400 Krosno

modelarze.krosno@interia.pl

tel. 603 178 184