KLASA MISTRZOWSKA

Puchar Polski 2015 >>

  Kietrz  >>
  Racibórz >>
  Stalowa Wola  >>

Mistrzostwa Polski 2015

Juniorów >>
Seniorów >>

 

stan na 30.09.2015

 

F1A

 

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

2014

 MP

   PP

P¦ 

 Pkt

1

 Jakub Jaraczewski

3692

SMO Feniks Brzeg

24

 30

30

 20

104

2

 Kamil Halicki

3777

A. Z. Wałbrzyskiej

33

 3

50

 14

100

3

 Henryk Krupa

6634

A. Podkarpacki

23

 17

40

16

96

4

 Łukasz Halicki

3778

A. Z. Wałbrzyskiej

37

 8

19

 25

89

5

 Bartłomiej Modrzejewski

5458

A. Włocławski

16

 40

17

 13

86

6

 Roksana G±dek (J)

7411

A. Podkarpacki

-

 25

25

 30

80

7

 Dariusz Stężalski

3849

SMO Feniks Brzeg

17

 50

-

 

67

8

 Henryk Urban

4023

A. Z. Miedziowego

27

4

18

 15

64

9

 Michał Sły¶

6908

A. Podkarpacki

29

 18

16

 

63

10

 Michał ¦liwiński

7015

A. Podkarpacki

13

 10

20

 19

62

11

 Bartosz Karłowski

6905

A. Bydgoski

34

 15

10

 

59

12

 Mateusz Kopacz

6537

A. Podkarpacki

7

 16

11,5

 18

52,5

13

 Krzysztof Stężalski

3848

SMO Feniks Brzeg

35

 10

-

 

45

14

 Mariusz Urban

4024

A. Z. Miedziowego

4

 12

11,5

 17

44,5

15

 Adrian Stępień

6548

Małopolskie SML

30

 0

14

 

44

16

 Czesław Ziober

2267

Gliwickie SML

32

 5

6

 

43

17

 Roman Gołubowski

859

A. Białostocki

13

 11

15

 

39

18

 Stanisław Kubit

336

Gliwickie SML

34

 -

-

 

34

19

 Waldemar Mroczek

5456

A. Włocławski

12

 0

13

 

25

20

 Tomasz Izydorczyk

5473

A. Włocławski 

17

 -

8

 

25

20

 Jan Kurgan

3509

A. Białostocki

23

 -

2

 

25

22

 Dariusz Dradra

3612

Gliwickie SML

19

 0

4

 

23

23  Stanisław Bolko 4196 Gliwickie SML - 20 0   20
24

 Tomasz DroĽdziński

 4557

A. Podkarpacki 

0

 19

-

 

19

25

 Grzegorz Data

4273

MSML Bochnia

9

 7

3

 

19

26  Michał Olewnik 6403

A. Włocławski

- 13 5   18
27  Radosław Oporowski 3682 A. Poznański - 14 0   14
28

 Iwona  Olewnik (J)

6884

A. Włocławski

-

 1

9

 

10

29

 Lech Karłowski

7290

A. Bydgoski

1

 6

1

 

8

30

 Filip Badylak (J)

7036

A. Krakowski

-

 0

7

 

7

31

 Rafał Muchowski

7325

A. Podkarpacki

5

 -

-

 

5

32

 Henryk Czekański

6809

A. Podkarpacki

4

0

-

 

4

33

 Grzegorz Kosior

3782

A. Stalowowolski

4

 -

0

 

4

34 Krzysztof Fra¶ 7496 A. Poznański - 2 -   2
35

 Wiesław Nowaczyk

4632

A. Bydgoski

2

 -

-

 

2

36

 Robert Kopacz

6872

A. Podkarpacki

0

 0

-

 

0

36

 Seweryn Nowaczyk (J)

7097

A. Bydgoski

-

 0

0

 

0

36  Błażej Stachowski 7497 A. Poznański - 0 0   0
39

 Bartłomiej Bilewicz (J)

6666

OSiR Suwałki

-

 -

0

 

0

39  Michał Krężel 7511 Mieleckie SML - - 0 0
39  Maciej Kulawik 7264 A. Poznański - - 0   0
39  Dawid Lipski 6959 Gliwickie SML - - 0   0
39

 Patryk Olszewski (J)

7329

Małopolskie SML

-

 -

0

 

0

39  Grzegorz Wszołek 7331 MSML Bochnia - - 0   0
39  Michał Wszołek 3330 MSML Bochnia - - 0   0
46

 Cyprian Błaszczyk

6347

Gliwickie SML

0

 -

-

 

0

46

 Wojciech Dziurzyński

6066

A. Leszczyński

0

 -

-

 

0

46

 Michał Gorczyca

6809

Małopolskie SML

0

 -

-

 

0

 

F1B

 

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

2014

MP

PP

Pkt

1

 Adam Krawiec

4526 

Gliwickie SML

60

 

50 30 140

2

 Stanisław Skibicki

3076

OSiR Suwałki

50

 

40 18 108
3

 Tomasz Lipski

6960 

Gliwickie SML

40

 

20 20 80
4

 Andrzej Poczobut

2013

A. Białostocki

40

 

14 19 73
5

 Andrzej Łukaszewicz

6789

A. Białostocki

32

 

19 17 68
6

 Wiktor Kochańczyk

2620

A. Stalowowolski

20

 

25 14 59
7

 Dawid Lipski (J)

6959

Gliwickie SML

-

 

30 25 55
8

 Krzysztof Różycki

 2537

 A. Poznański

34

 

10   44
9

 Paweł Pietrzak

4701

A. Z. Wałbrzyskiej

9

 

15 16 40
10

 Bartłomiej Bilewicz (J)

6666

OSiR Suwałki

-

 

17 15 32
11  Eugeniusz Cofalik 1442 A. ROW -   18 12 30
12

 Zofia Zdancewicz (J)

7385

OSiR Suwałki

-

 

16 13 29
12

 Daniel Cimochowski

7356

A. Białostocki

16

 

13   29
14

 Michał Wiewiórko

 6483

 A. Warszawski

16

 

9

 

25
15

 Kacper Łukaszewicz (J)

7022

A. Białostocki

-

 

12 11 23
16

 Anna Krzywicka

6845 

OSiR Suwałki

19

 

-

 

19
17  Filip Rudziński 7491 OSiR Suwałki -   11   11
18

 Adrian Litwińczuk (J)

7327

OSiR Suwałki

-

 

-

 

0

18

 Sebastian Czarniecki (J)

7184

OSiR Suwałki

-

 

-

 

0

18

 Grzegorz Truchan (J)

7391

OSiR Suwałki

-

 

 -

 

0

18

 Piotr Gajewski (J)

 

OSiR Suwałki 

-

 

 -

 

0

 

F1C

 

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

2014

MP

PP

Pkt

1

 Jerzy Włodarczyk

2998

MOKSiR Chrzanów

50

 25

50

30

155
2

 Marek Roman

 2370

A. Warszawski

65

 50

19

20

154
3

 Edward Burek

2588

Mieleckie SML

53

 30

40

25

148
4

 Zbigniew Czop

4242 

 SMO Feniks Brzeg

29

 40

20

 18

107
5

 Mariusz G±siorowski

3960

MOKSiR Chrzanów

35

 19

30

19

103
6

 Piotr Plachetka

1969

Gliwickie SML

13

 20

25

 

58
7

 Patryk Stra¶

6352

MOKSiR Chrzanów

18

 -

 18

 

36
8

 Mirosław Szendzielorz

5392

Gliwickie SML

17

 18

 -

 

35
9

 Dominik Pełka

4658

Gliwickie SML

18

 17

 -

 

35
10

 Paweł Krawczyk

4082

A. Z. Wałbrzyskiej

29

 -

-

 

29
11  Marek Marczak 7527 A. Warszawski - 16 -   16
12  Roman Czerwiński 1325 A. Kujawski - 15 -   15
13  Adam Tanasiewicz 6247 MOKSiR Chrzanów - 14 -   14
14

 Gabriel Grabarkiewicz

754

A. Z. Wałbrzyskiej

8

 -

 -

 

8

 

 

 

F1A junior

 

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

2014

MP

PP

Pkt

1

 Roksana G±dek

7411

A. Podkarpacki

10

 50

50

 30

140

2

 Seweryn Nowaczyk

7097

A. Bydgoski

50

 40

25

 

115

3

 Iwona  Olewnik

6884

A. Włocławski

40

 20

30

 25

115

4

 Filip Badylak

7036

A. Krakowski

23

 30

40

 

93

5

 Błażej Stachowski 7497 A. Poznański - 25 20   45

6

 Patryk Olszewski

7329

Małopolskie SML

9

15

 13

 

37

7  Grzegorz Wszołek 7331 MSML Bochnia - 19 17   36
8  Michał Krężel 7511 Mieleckie SML - 18 16   34
9  Michał Wszołek 3330 MSML Bochnia - 17 15   32
10  Maciej Kulawik 7264 A. Poznański - 16 14   30
11

 Bartłomiej Bilewicz

6666

OSiR Suwałki

9

 -

18,5

 

27,5

12  Dawid Lipski 6959 Gliwickie SML - - 18,5   18,5
13

 Sebastian Czarniecki

7184

OSiR Suwałki

10

 -

-

 

10

13

 Adrian Litwińczuk

7327

OSiR Suwałki

10

 -

 -

 

10

15

 Piotr Gajewski

 

 OSiR Suwałki

8

 -

 -

 

8

15

 Mateusz  Pa¶

7381

OSiR Suwałki

8

 -

 -

 

8

 

 

F1B junior

 

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

2014

MP

PP

Pkt

1

 Dawid Lipski

6959

Gliwickie SML

70

 30

50 30 180

2

 Bartłomiej Bilewicz

6666

OSiR Suwałki

53

 50

40 25 168

3

 Zofia Zdancewicz

7385

OSiR Suwałki

45

 40

30 20 135

4

 Kacper Łukaszewicz

7022

A. Białostocki

39

 25

25 19 108

5

 Filip Rudziński 7491 OSiR Suwałki - 19 20 18 57

6

 Adrian Litwińczuk

7327

OSiR Suwałki

35

 -

-   35

7

 Filip Badylak 7036 MSML Bochnia - 20 -   20

8

 Sebastian Czarniecki

7184

OSiR Suwałki

15

 -

-   15

9

 Grzegorz Truchan

7391

OSiR Suwałki

10

 -

-   10
10

 Piotr Gajewski

 

OSiR Suwałki 

9

 -

-   9

 

F1P

 

Lok

Imię i nazwisko

Lic

Klub

2014

MP

PP

Pkt

1

 Daniel Bohomaz

7272

MOKSiR Chrzanów

25

40

 -

 30

95

2

 Michał Ferlak

7284

MOKSiR Chrzanów

20

50

 -

 

70

3

 Dawid Lipski

6959

Gliwickie SML

15

30

 -

 

45

4

 Bartłomiej Bilewicz

6666

OSiR Suwałki

13

25

 -

 

38

5  Filip Badylak 7036 MSML w Bochni - 20 -   20
6  Michał Krężel 7511 Mieleckie SML - 19 -   19

7

 Paweł Żuławiński 

 7285

MOKSiR Chrzanów

10

 -

 -

 

10

 

Pozycja zawodnika w punktacji Pucharu ¦wiata ze strony http://www.freeflightnews.org.uk/wcup/WC15/WCP15F1.HTM

Zestawił: A. Kopacz

 

Kro¶nieńskie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

ul. Żwirki i Wigury 9, 38-400 Krosno

modelarze.krosno@interia.pl

603 178 184