MISTRZOSTWA POLSKI

Modeli Szybowców z Napędem Elektrycznym F3E

Gliwice 2 maja 2011

 

 

Lok

Imię

Nazwisko

Klub

Lic

1

2

3

4

Suma

1

Michał

Skarwecki

B-B

4892

569

569

557

569

2264

2

Stanisław

Salamon

GSML

1653

555

560

512

550

2177

3

Bruno

Rusin

nz

4639

488

558

558

549

2153

4

Michał

Salamon

GSML

4162

436

559

555

558

2108

5

Henryk

Wantulok

nz

6912

431

538

555

565

2089

6

Jerzy

Markiton

RY

6417

458

572

443

537

2010

7

Przemysław

Danielec

nz

6763

523

446

405

546

1920

8

Piotr

Szymański

GSML

5492

430

538

335

532

1835

9

Ryszard

Jurecki

GSML

2420

308

567

340

529

1744

10

Mateusz

Markowicz

GSML

6454

314

498

314

503

1629

11

Michał

Hecel (J)

GSML

6928

289

334

541

346

1510

12

Krzysztof

Płatek

GSML

6455

398

539

538

0

1475

13

Mieczysław

Krysta

nz

6956

251

372

510

300

1433

14

Józef

Monkiewicz

GSML

1019

133

323

500

297

1253

 

Punktacja drużynowa

Lok

Zawodnik

Klub

Wynik

Suma

1

Piotr Szymański

Ryszard Jurecki

Józef Monkiewicz

GSML

1835

1744

1253

4832 

2

Mateusz Markowicz

Michał Hecel (J)

Krzysztof Płatek

GSML

1629

1510

1475

4614

3

Michał Salamon

Stanisław Salamon

GSML

2108

2177

4285

 

Organizator: Ryszard Jurecki

Sędzia główny: Janusz Zając

 

 

 

 

II Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców z Napędem Elektrycznym F3E

zaliczane do Pucharu Polski

(1) Gliwice 2.05.2011

 

Lok

Imię

Nazwisko

Klub

Lic

1

2

3

4

Suma

PP

1

Michał

Skarwecki

B-B

4892

570

567

567

 

1704

50

2

Krzysztof

Płatek

GSML

6455

563

564

508

 

1635

40

3

Henryk

Wantulok

nz

6912

549

510

566

 

1625

30

4

Przemysław

Danielec

nz

6763

537

543

383

 

1463

25

5

Piotr

Szymański

GSML

5492

531

516

374

 

1421

20

6

Ryszard

Jurecki

GSML

2420

527

546

322

 

1395

19

7

Józef

Monkiewicz

GSML

1019

523

555

312

 

1390

18

8

Mieczysław

Krysta

nz

6956

511

475

359

 

1345

17

9

Mateusz

Markowicz

GSML

6454

557

523

244

 

1324

16

10

Michał

Hecel (j)

GSML

6928

506

508

232

 

1246

15

11

Brunon

Rusin

nz

4639

519

545

125

 

1189

14

12

Michał

Salamon

GSML

4162

162

562

328

 

1052

13

13

Stanisław

Salamon

GSML

1653

0

555

397

 

952

12

14

Jerzy

Markiton

RY

6417

280

0

343

 

623

11

15

Edward

Trzopek

B-B

278

540

0

0

 

540

10

 

Organizator: Ryszard Jurecki

Sędzia główny: Janusz Zając

 

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców z Napędem Elektrycznym F3E

zaliczane do Pucharu Polski

(2) Bielsko-Biała 10.07.2011

 

Lok

Imię

Nazwisko

Klub

Lic

1

2

3

4

5

6

Suma

PP

1

Michał

Skarwecki

B-B

4892

987

1000

1000

994

1000

1000

4994

50

2

Edward

Trzopek

B-B

278

1000

992

1000

1000

989

824

4981

40

3

Michał

Salamon

GSML

4162

975

1000

994

1000

1000

985

4979

30

4

Henryk

Wantulok

nz

6912

996

982

1000

994

991

714

4963

25

5

Przemysław

Danielec

nz

6763

945

1000

985

998

989

912

4917

20

6

Krzysztof

Płatek

GSML

6455

1000

939

943

991

969

963

4866

19

7

Rafał

Budzoń

nz

4659

982

991

786

996

0

1000

4755

18

8

Daniel

Hałoń (j)

RY

6738

922

870

980

733

982

970

4724

17

9

Piotr

Szymański

GSML

5492

957

931

970

886

919

928

4705

16

10

Jerzy

Markiton

RY

6417

932

912

982

936

917

875

4679

15

11

Stanisław

Salamon

GSML

1653

952

982

0

931

947

678

4490

14

12

Mieczysław

Krysta

nz

6956

968

796

969

801

0

936

4270

13

13

Brunon

Rusin

nz

4639

961

947

982

0

0

0

2890

12

 

Po szóstej kolejce odrzucony został najniższy wynik każdego zawodnika.

 

Sędzia główny: Tadeusz Skrzesiński

Kierownik zawodów : dyrektor ABB Antoni Kufel

 

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców z Napędem Elektrycznym F3E

zaliczane do Pucharu Polski

(3) Rybnik 4.09.2011

 

Lok

Nazwisko i imię

Lic

Klub

I

II

III

IV

V

VI

Wynik

PP

1

Skarwecki Michał

4892

ABB

568

568

569

567

570

564

3406

50

2

Wantulok Henryk

6912

ABB

569

563

560

566

544

532

3334

40

3

Rusin Brunon

4639

ABB

546

563

561

564

564

535

3333

30

4

Markiton Jerzy

6417

RY

540

545

553

564

535

527

3284

25

5

Hecel Michał

6928

GL

305

567

505

548

407

372

2704

20

6

Trzopek Edward

278

ABB

568

547

438

558

556

550

3217

19

7

Płatek Krzysztof

6455

GL

424

536

0

0

0

0

960

18

 

Kierownik zawodów i sędzia główny: Jan Pietrzykowski

Sędziowie: Krzysztof Chimicz; Jacek Kaczmarczyk; Daniel Hałoń

 

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców z Napędem Elektrycznym F3E

zaliczane do Pucharu Polski

(4) Krosno 18.09.2011

 

Lok

Imię i nazwisko

Lic.

Klub

1

2

3

4

SUMA

PP

1

Michał Skarwecki

4892

B-B

1000

1000

989

1000

3989

50

2

Henryk Wantulok

6912

nz

981

961

987

1000

3929

40

3

Michał Salamon

4162

GL

972

1000

1000

752

3724

30

4

Michał Słyś

6908

KS

1000

564

1000

1000

3564

25

5

Bruno Rusin

4639

nz

661

1000

0

945

2606

20

6

Józef Półchłopek

127

KS

554

280

847

825

2506

19

7

Stanisław Salamon

1653

GL

822

376

984

942

1926

18

8

Michał Śliwiński

7015

KS

384

316

594

346

1640

17

9

Tadeusz Jurczyk

470

KS

308

267

18

222

815

16

 

Sędzia Główny: Henryk Krupa

Kierownik Zawodów: Adam Kopacz

 

Klasyfikacja końcowa

Pucharu Polski 2011

F3E

 

Lok

Imię

Nazwisko

Klub

Lic

1

Gliwice

2

Bielsko-Biała

3

Rybnik

4

Krosno

Suma

1

Michał

Skarwecki

B-B

4892

50

50

 50

 50

150

2

Henryk

Wantulok

nz

6912

30

25

 40

 40

110

3

Krzysztof

Płatek

GSML

6455

40

19

 18

 -

77

4

Michał

Salamon

GSML

4162

13

30

 -

 30

73

5

Edward

Trzopek

B-B

278

10

40

 19

 -

69

6

Brunon

Rusin

nz

4639

14

12

 30

 20

64

7

Jerzy

Markiton

RY

6417

11

15

 25

 -

51

8

Przemysław

Danielec

nz

6763

25

20

 -

 -

45

9

Stanisław

Salamon

GSML

1653

12

14

 -

 18

44

10

Piotr

Szymański

GSML

5492

20

16

 -

 -

36

11

Michał

Hecel (j)

GSML

6928

15

 -

 20

 -

35

12

Mieczysław

Krysta

nz

6956

17

13

 -

 -

30

13

Michał Słyś (j) KS 6908 - - - 25 25

14

Ryszard

Jurecki

GSML

2420

19

-

 -

 -

19

15

Józef Półchłopek KS 127 - - - 19 19

16

Józef

Monkiewicz

GSML

1019

18

-

 -

 -

18

17

Rafał

Budzoń

nz

4659

-

18

 -

 -

18

18 Michał Śliwiński KS 7015 - - - 17 17
19

Daniel

Hałoń (j)

RY

6738

-

17

 -

 -

17

20

Mateusz

Markowicz

GSML

6454

16

-

 -

 -

16

21 Tadeusz Jurczyk KS 470 - - - 16 16

Zestawienie wykonał: Adam Kopacz

Relacja z ubiegłorocznego zakończenia Pucharu Polski F3E w Krośnie

 

Krośnieńskie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych

ul. Żwirki i Wigury 9, 38-400 Krosno

modelarze.krosno@interia.pl

603 178 184